Behr ECOplus Neoprenové prsačky 4 mm

Prsačky z kvalitního 4 mm Titanium Neoprenu s pevnými holínkami. Prsačky z kvalitního 4 mm Titanium Neoprenu s pevnými holínkami. Prsačky mají pro lepší tepelnou izolaci...
2 799 Kč

Materiál
neoprenové

• pohodlné, kvalitní
    • v teplém počasí je v nich fakt horko

chytám na rybníku v rákosí, už mi uteklo hodně krásných kaprů, kterým jsem nedokázal zabránit aby nezajeli do rákosí , kam jsem pro ně musel do půl těla jít. Prsačky mě chrání před zimou, před mokrem a hlavně jsem u kapra v rákosí dřív a už jich tolik neztrácím.

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

Po první vycházce drží. :-)

Druh
prsačky
Materiál
neoprenové

Prsačky mají pro lepší tepelnou izolaci zvýšenou zádovou část, která mnohem lépe chrání před chladem. Délka ramenních popruhů se dá nastavit pomocí velkých suchých zipů, které spolehlivě drží. Na přední straně najdete kapsy, které jsou chráněny nepromokavými zipy. Kolenní část je kvůli zvýšené zátěži extra zesílená. Holínky mají neoprenovou vložku.V případě mechanického poškození a potřeby lepení postupujte podle návodu, který lze stáhnout dole pod cenovou tabulkou.

1zákazník doporučuje produkt

• pohodlné, kvalitní
    • v teplém počasí je v nich fakt horko

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

Po první vycházce drží. :-)