Pros Brodící boty Plavitex Tmavé

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

Produkt nutně potřebuji, u Vás jsem ho bez problémů koupil a byl mi dodán na uvedenou adresu na dobírku, jak jsem chtěl. Nevznikl žádný problém a příště, pkud budu něco potřebovat, tak se opět na Vás obrátím. To je vše. Děkuji. Ing. Ivan Krejčiřík

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• Nenasel sem nic brdky jsou perfektni .
    • Sice je musim vracet ale to je muj problem protoze mam silnejsi lytka tak to mam uplne uple ,takze jak sem psal to je uz muj problem a vracim.

Brodky sou fakt dobre mohu jen doporucit a cena je take dobra .

• jsou lehké, nejsou černé což hlavně na slunci je lepší
    • zatím nic mám je kráítce

Produkt nemá žádné parametry.

Vodotěsné brodící boty z velmi lehké a pevné tkaniny plavitex.

Vyrobené z polyesterové tkaniny potažené PVC.  Výrobek se používá při lovu a rybolovu předvádění těžké práce. hmotnost materiálu:    700 gram / m²   tloušťka materiálu:   0,70 mm

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

• Nenasel sem nic brdky jsou perfektni .

Brodky sou fakt dobre mohu jen doporucit a cena je take dobra .

• jsou lehké, nejsou černé což hlavně na slunci je lepší
    • zatím nic mám je kráítce