Behr PVC prsačky dětské

Kvalitní prsačky menších rozměrů z PVC a nylonu pro drobnější postavy dětí. Jsou vyrobeny z ultra lehkého 70 denier PVC-nylonu, který je extrémně odolný, robustní a absolutně...
1 499 Kč

zelené
Určení
dětské

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku

V našem městě ani okolí není prodejna s tímto zbožím. Pro vnuka jsme chtěli prsačky a tento obchod toto zboží nabízí. Využili jsme toho a jsme maximálně spokojeni jak se službou, tak s produktem! Cena určitě odpovídá kvalitě výrobku. Velice děkujeme za tuto službu na dálku pro nás zákazníky.

• , zakoupeno v Narybolov.cz

Kalhoty mají nízký sed. Ještě bych je vylepšila teplou vložkou, alespoň do bot. Jinak spokojenost.

Druh
prsačky
Barva
zelené
Určení
dětské

Kvalitní prsačky menších rozměrů z PVC a nylonu pro drobnější postavy dětí.

Jsou vyrobeny z ultra lehkého 70 denier PVC-nylonu, který je extrémně odolný, robustní a absolutně voděodolný. Prsačky mají příjemný střih, který nijak nebrání pohybu, praktickou náprsní kapsu, nastavitelné popruhy přes rameno a protiskluzovou podrážku.

Barva: zelená

• , zakoupeno v Rybářské potřeby Na Soutoku